apartmány skala

Restaurace

Pizzerie

Za řekou je skvělá Pizzeria Pietro Tomasso s venkovním i vnitřním posezením. Kromě pizzy a italské kuchyně můžete ochutnat i několik mexických i jiných specialit. 

Restaurace

Dobrá restaurace je například v Boučkově statku. Restaurace je také v Pivovaru za řekou. Nezapomeňte na pizzerii s restaurací. 

Cukrárna a kavárna

Cukrárna, kavárna a zmrzlinárna Farma Natura je naproti Boučkovu statku a také za řekou vedle Pizzerie Pietro Tomasso. Točenou zmrzlinu koupíte za Boučkovým statkem a výborné kafe a zákusek vám podají v chaloupce Vejměnek proti Boučkovu statku……vyzkoušejte a pochutnejte si.  

Pivovar

Za řekou je Maloskalský pivovar s restaurací i s terasou.  

Občerstvení

Hned vedle Apartmánů SKALA je Občerstvení U Řeky s teplými jídly a točeným pivem. Občerstvení je i na Žluté plovárně u jezu.

Řada občerstvení je také na cyklostezce Greenway Jizera mezi Malou Skálou a Turnovem a to:  Křížky, Vechtrovna (na fotce), U Cvrčků a v Dolánkách občerstvení u Dlaskova statku nebo Ábelův Mlýn, kde je kromě občerstvení i dobrá restaurace. Po cyklostezce můžete jet na kole nebo na koloběžce až do Dolánek. Nebo do Dolánek na lodi a na zpáteční cestu si půjčit koloběžku, kterou odevzdáte na Malé Skále.